Укр
Рус

Код товару: AR_3014955
Підтримка високошвидкісного стандарту Wi-Fi 802.11ac і технології 256QAM
Встановлений у маршрутизаторі RT-AC1200 V2 модуль стандарту 802.11ac, який підтримує швидкість передавання даних 867 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц і 300 Мбіт/с у діапазоні 2.4 ГГц, дає змогу насолодитися перевагами технології п'ятого покоління Wi-Fi
Підтримання двох частотних діапазонів для бездротових мереж
Завдяки можливості одночасної роботи у двох частотних діапазонах (2.4 і 5 ГГц зі швидкістю 300 Мбіт/с і 867 Мбіт/с відповідно), маршрутизатор RT-AC1200 V2 забезпечує загальну швидкість передавання даних бездротовою мережею на рівні 1167 Мбіт/с. Для перегляду вебсторінок і пошуку інформації чудово підійде діапазон 2.4 ГГц, а для потокової трансляції відео й вимогливіших до швидкості застосунків зручніше використовувати діапазон 5 ГГц.
Швидке настроювання
Налаштування маршрутизатора — гранично легкий і простий процес, що складається з трьох простих етапів і займає не більш ніж 30 секунд. Просто під'єднайте кабелі до маршрутизатора, відкрийте браузер і дотримуйтесь інструкцій майстра налаштування.
Особливості:
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11i (Wi-Fi Protected Access [WPA2] security), IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]), IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Вага | 271 г |
| Висота | 34 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Захист інформації | WPA, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 64 мб |
| Особливості | настройка гостьового доступу, 2x2 MIMO, Батьківський контроль, IPv4/IPv6, UDP, NAT, Кнопки: WPS, RESET, POWER, підтримка PoE |
| Підтримка транспортних протоколів | UDP, NAT, NTP, RADIUS, TCP, PPPoE, PPTP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6 |
| Функції міжмережевого екрану | SPI, NAT, DDNS |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 177 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 918 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00