Укр
Рус

Код товару: AR_3014905
Маршрутизатор ASUS RT-AX1800U
Підготуйте свій дім до WiFi 6 (802.11ax)
Зростання кількості підключених персональних пристроїв і пристроїв Інтернету речей призвело до загального збільшення щільності мережі, що розширює межі поточного стандарту WiFi. Останній стандарт WiFi 6(802.11ax) забезпечує перспективні технології, вищу ефективність мережі, більш високі швидкості Wi-Fi, більше покриття та покращений термін служби батареї для підключених пристроїв, забезпечуючи значно кращий досвід роботи в мережі для користувачів.
*Потрібні пристрої, сумісні з 802.11ax, щоб користуватися перевагами стандарту WiFi 6(802.11ax).
Швидкість WiFi наступного покоління
RT-AX1800U — це дводіапазонний WiFi-маршрутизатор 2x2, який забезпечує смугу пропускання 80 МГц і 1024-QAM для значно швидшого бездротового підключення. Завдяки загальній швидкості мережі близько 1800 Мбіт/с — 574 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц і 1201 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц — RT-AX1800U в 1,5 рази швидше, ніж дводіапазонні маршрутизатори 802.11ac 2x2.
Створено для домогосподарств із кількома пристроями
Завдяки революційному поєднанню технологій OFDMA і MU-MIMO технологія 802.11ax забезпечує до 4 разів більшу пропускну здатність і ефективність мережі в середовищах з інтенсивним трафіком. Wi-Fi попереднього покоління 802.11ac може працювати лише з одним пристроєм за раз на кожному мережевому каналі, що є неефективним використанням доступної пропускної здатності. Підтримка OFDMA у стандарті WiFi 6(802.11ax) ділить кожен канал на невеликі підканали, що дозволяє об’єднувати та передавати сигнали з кількох пристроїв* разом, зменшуючи затримку для більш плавної та чутливої роботи WiFi.
Кращий термін служби батареї для ваших пристроїв
Цільовий час пробудження (TWT) дозволяє RT-AX1800U планувати визначені інтервали для пристроїв для передачі даних. Це дозволяє їм спати, коли немає потреби чекати сигналу маршрутизатора, зменшуючи споживання електроенергії до 7 разів для значного збільшення терміну служби батареї*.
WiFi, що йде далі
Завдяки останньому стандарту WiFi 6(802.11ax) із технологією OFDMA, RT-AX1800U забезпечує збільшений діапазон сигналу WiFi і краще покриття за рахунок розділення кожного каналу на менші підканали. Ці підканали мають меншу пропускну здатність, що дозволяє їм переміщатися на 80% далі1, що забезпечує краще з’єднання Wi-Fi у вашому домі*.
Захист вашої домашньої мережі
RT-AX1800U включає в себе ASUS AiProtection, комерційну систему безпеки мережі на базі Trend Micro™ Smart Home Network. За допомогою AiProtection усі підключені пристрої захищені, навіть якщо вони не мають власних антивірусних засобів, наприклад пристрої Інтернету речей. AiProtection блокує поширені атаки в Інтернеті до того, як вони досягнуть мережі, і якщо в мережі виявлено заражений пристрій, AiProtection миттєво блокує його, щоб запобігти надсиланню будь-якої особистої інформації на шкідливі сервери.
Потужна система WiFi для всього будинку
У більшості випадків ваш RT-AX1800U може забезпечити безперебійний і надійний Wi-Fi у будь-якій частині вашого дому. Але на покриття WiFi може впливати багато факторів — планування кімнати, будівельні матеріали та навіть меблі. ASUS AiMesh — це нова інноваційна функція маршрутизатора, яка вирішує ці проблеми: вона створює всю домашню мережу WiFi за допомогою кількох маршрутизаторів ASUS. AiMesh є потужним і гнучким, і ви можете використовувати поєднання моделей маршрутизаторів ASUS — захищаючи свої інвестиції! AiMesh забезпечує централізований контроль, який заощаджує час, і можливість безперебійного роумінгу. AiMesh — це Wi-Fi, на який ви можете покластися — для всіх ваших пристроїв у будь-який час!
Параметри підключення
RT-AX1800U має один гігабітний порт WAN, три гігабітних порти LAN і порт USB 2.0*. Smart TV, ігрові консолі, накопичувачі NAS, резервний Інтернет і багато іншого тепер можуть мати власні виділені порти, що робить RT-AX1800U вашим надійним цифровим домашнім центром.
*Зовнішньому жорсткому диску може знадобитися зовнішнє джерело живлення для роботи з програмою USB
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/c), ax (5 ГГц, до 1.2 Гбіт/c), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 290 г |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Підтримка Beamforming, 1024-QAM high data rate, Підтримка IPTV, 2x2 MIMO, З підтримкою технології AiMesh, Батьківський контроль, Кнопки: WPS, RESET, POWER, OFDMA, Підтримання VPN |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, IPSec, MPPE, NAT, DNS, NTP, RADIUS, OpenVPN, TCP |
| Процесор | Dual-core |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, демілітаризована зона (DMZ), захист від DDoS-атак |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 190 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 839 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00