Укр
Рус

Код товару: AR_3014901
Дводіапазонний ігровий маршрутизатор TUF Gaming AX3000 V2: стандарт Wi-Fi 6, режим мобільних ігор, переадресація портів у 3 кроки, порт 2.5 Гбіт/с, технологія AiMesh розгортання mesh-мереж Wi-Fi, система інформаційної безпеки AiProtection Pro.
TUF Gaming AX3000 V2
Маршрутизатор TUF Gaming AX3000 V2 гарантує стабільне й швидке з’єднання з використанням бездротового та дротового інтерфейсу в домашній мережі з великою кількістю пристроїв: ноутбуків, смартфонів, ігрових приставок, пристроїв класу «інтернет речей» тощо.
Завдяки технологіям OFDMA, BSS і MU-MIMO стандарт Wi-Fi 6 забезпечує зростання швидкості передачі даних у бездротовій мережі, а також середньої пропускної здатності. Він ідеально підходить для мереж із великою кількістю різних пристроїв Wi-Fi, як-от ноутбуки, смартфони та розумні домашні пристрої.
* Швидкість маршрутизатора стандарту Wi-Fi 6 з антеною конфігурацією 2X2 при використанні каналів 160 МГц в діапазоні 5 ГГц порівнюється зі швидкістю маршрутизатора стандарту Wi-Fi 5 з аналогічною антеною конфігурацією при використанні каналів 80 МГц.
Справжня мультигігабітна швидкість
TUF Gaming AX3000 V2 може забезпечити інтернет-підключення з пропускною спроможністю до 2 Гбіт/с завдяки наявності WAN-порту 2.5 Гбіт/с та можливості об’єднання двох окремих каналів по 1 Гбіт/с кожен, підключених до портів LAN1 і LAN2.*
*Об'єднання каналів (802.3ad) вимагає підтримки стандарту клієнтським пристроєм.
Розширене покриття
TUF Gaming AX3000 V2 може похвалитися широким покриттям бездротової мережі. Цьому сприяє технологія OFDMA, реалізована в стандарті Wi-Fi 6, конфігурація антен MIMO 2x2 (чотири канали на передачу, чотири канали на приймання), а також технологія формування діаграми спрямованості (beamforming) для покращення зв’язку з кожним окремим пристроєм.
Гнучкість і розширюваність
Кожного разу, коли вам буде потрібно розширити покриття бездротової мережі або впровадити в ній нові функції, просто додайте ще один AiMesh-сумісний маршрутизатор.
Довговічність
TUF Gaming AX3000 V2 розроблений для бездоганного функціонування мережі Wi-Fi. Продумане розташування вентиляційних отворів і радіатор охолодження сприяють стабільній роботі пристрою, а фіксовані антени та металеві захисні кожухи збільшують його довговічність.
Один маршрутизатор, для будь-яких ігор
TUF Gaming AX3000 V2 пропонує геймерам різні функції, оптимізовані для різних типів ігор.
Режими роботи
Адаптуйте налаштування мережі до поточних потреб і прискорюйтесь у найважливіших завданнях.
Гра та робота – одночасно!
Функція VPN Fusion дозволяє використовувати звичайне інтернет-з’єднання паралельно з VPN-тунелями без будь-яких втрат з точки зору швидкості передачі даних. Отже, навіть якщо іншим користувачам мережі потрібно використовувати VPN, ви все одно зможете насолоджуватися максимальними ігровими швидкостями.
Інформаційний захист корпоративного класу
Інформаційна безпека стає все більш важливим аспектом мереж, у міру того як до них підключається все більше пристроїв, особливо таких, які не володіють убудованими антивірусними засобами. У маршрутизаторі TUF Gaming AX3000 V2 реалізовано систему захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro, у якій підтримуються новітній протокол безпеки WPA3 й розширені функції батьківського контролю. Ви зможете легко контролювати все, що відбувається в мережі за допомогою зручної програми на мобільному пристрої.
Захищене з’єднання
Де б ви не були, технологія Instant Guard забезпечує безпечний доступ в інтернет за допомогою TUF Gaming AX3000 V2 і шифрованого VPN-з'єднання. Візьміть із собою домашню мережу і забудьте про сторонні сервіси VPN!
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | USB 3.2 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 547 г |
| Висота | 186 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPS, WPA3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | PPTP клієнт, L2TP клієнт, Батьківський контроль, Adaptive QoS, AiProtection Pro, 3G/4G, Dual WAN, VPN client, VPN server, 4х4 MU-MIMO, Кнопки: WPS, RESET, POWER, OFDMA, Samba-сервер, Вбудований принт-сервер, Медіасервер, 1024-QAM high data rate, 20/40/80/160 MHz bandwidth, Game Boost / Acceleration, Підтримка технології MESH, Підтримка IPTV, PPTP server, DMZ, Підтримка технології Beamforming, OpenVPN клієнт, IPSec server, З підтримкою технології AiMesh, OpenVPN сервер |
| Підтримка транспортних протоколів | OpenVPN, TCP, IPsec, PPPoE, PPTP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, FTP, IPCP, MPPE, NAT, NTP, RADIUS |
| Процесор | 1.7 GHz quad-core processor |
| Функції міжмережевого екрану | SPI, демілітаризована зона (DMZ), NAT, Beamforming, запобігання DoS атак |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 256 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 028 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00