Укр
Рус

Код товару: AR_3014906
Дводіапазонний WiFi 5 маршрутизатор Cudy WR1200. Швидкість передачі 867 Мбіт/с на 5 ГГц + 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт WiFi 802.11ac/a/b/g/n, 5 портів Ethernet 10/100 Мбіт/с, 4 зовнішні антени 5dBi. Доступна ширина каналу: 20/40 МГц.
Застосування
WiFi-маршрутизатор – це мережевий пристрій, який використовується для направлення пакетів даних між комп'ютерами в мережі та мережами в принципі. Він також визначає та привласнює унікальну IP-адресу під'єднаним пристроям, забезпечує їхній захист і також може виконувати функцію бездротової точки доступу.
Ключові властивості
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Висота | 27.9 мм |
| Глибина | 134.6 мм |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 64 мб |
| Особливості | посилення антени 5 dBi, Кнопка WPS |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, DDNS, L2TP, DNS, OpenVPN |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 221 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 293 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00