Укр
Рус

Код товару: AR_3014956
Широке покриття Wi-Fi
MW305R має трьома 5 дБі антенами, значне покращують потужність і стабільність передачі сигналу Wi-Fi.
Швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт/с
MW305R забезпечує швидкий та стабільний Wi-Fi для ваших пристроїв на швидкості до 300 Мбіт/с. Маршрутизатор дозволить з легкістю переглядати потокове HD-відео, грати в онлайн-ігри та завантажувати файли великого розміру.
Зручний та компактний дизайн
Нам вдалося створити маршрутизатор, який поміщається на долоні та не втрачає у продуктивності. Високоякісні компоненти, включаючи чіпсет від MediaTek, є основою маршрутизатора і роблять його потужним і компактним.
Встановлення у 3 етапи
Забудьте про складне налаштування – MW305R налаштовується за хвилини, просто дотримуйтесь покрокової інструкції у веб-інтерфейсі.
Захист мережі
Комплексні функції безпеки дозволять вашим пристроям встановлювати надійні з'єднання з MW305R.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Висота | 34 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Захист інформації | WPA, WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Кількість антен | 3 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Батьківський контроль, Кнопки: WPS, RESET, DHCP - сервер |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IPv4, IPv6 |
| Функції міжмережевого екрану | прив'язка IP-MAC |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 147 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
711 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00