Укр
Рус

Код товару: AR_3015024
n, ac, a, g, ax, 1200 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, Антен - 4, WPA2, WPA3, роз'єм для SIM-карти, LAN - 5, USB, VPN - так, 1 шт
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 1200 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | RouterOS v7 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Захист інформації | WPA2, WPA3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Особливості | Підтримка IPTV, 2x2 MIMO, MU-MIMO, FTP-сервер, Samba-сервер, Вбудований принт-сервер, QoS, Підтримка SU-MIMO |
| Процесор | IPQ-6010 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с |
| Ширина | 240 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 306 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00