Укр
Рус

Код товару: AR_3014962
Маршрутизатор Mikrotik RB1100AHx4 (RB1100x4)
Гігабітний маршрутизатор в стоєчном виконанні, оновлений новим процесором Annapurna Alpine AL21400 з 4 ядрами Cortex A15 з тактовою частотою 1.4 ГГц. Спрощена версія RB1100AHx4 Dude edition з максимальною пропускною здатністю до 7.5 Гбіт / с. Пристрій має корпус 1U для монтажу в стійку, 13 гігабітних портів Ethernet, послідовний порт RS232 і два блоки живлення з функцією резервування (а також підтримкою харчування -48 В DC Telecom і Passive PoE, 802.3at).
Основні особливості:
- Апаратне прискорення IPsec - до 2.2 Гбіт / с з AES128 - швидше за всіх попередніх RouterBOARD-пристроїв
- Максимальна пропускна здатність до 7.5 Гбіт / с
- Пакетна продуктивність: 5.5 млн. Пак / с
- Чотири входи живлення з функцією резервування (2x IEC вбудованих БП, клемная колодка -48 В, PoE Passive / 802.3at)
Продукцією латвійської компанії MikroTik є мережеве обладнання. MikroTik здійснює розробку, реалізацію та установку дротяних і бездротових маршрутизаторів, а також, супутнього їм обладнання та операційних систем. Підприємство MikroTik було утворено в 1995 році як реалізатор обладнання на ринку, що розвивається.
У 2007 році в штаті співробітників підприємства вже було зайнято понад 70 осіб. Маршрутизатор і ОС виробництва MikroTik були обрані для реалізації африканського проекту WLAN, і для побудови мережевої інфраструктури в Малі, завдяки таким перевагам, як невисока вартість, гнучкість, популярність і зручність інтерфейсу.
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 13 |
| Додаткові порти | RS232 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 148 мм |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 444 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
15 670 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00