Укр
Рус

Netis N2 AC1200 - бездротовий дводіапазонний високошвидкісний маршрутизатор стандарту 802.11ac. Забезпечує одночасне подвійне підключення з бездротовою швидкістю 867 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц і 300 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц, що ідеально підходить для швидкого завантаження, онлайн-ігор, Інтернет дзвінків та потокового відео у форматі HD. Оснащений 4-ма зовнішніми антенами, які забезпечують стабільне бездротове з'єднання та оптимальне покриття.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 1.2 Гбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, AES, TKIP |
| Кількість антен | 4 |
| Підтримка транспортних протоколів | NAT, NTP, TCP, PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, ICMP, IPSec, SNTP, UDP, IPCP, MPPE, RTSP |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 210 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 422 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00