Укр
Рус

Код товару: AR_3014902
Два діапазони AC1200 для максимальної ефективності Wi-Fi
Ruijie Reyee RG-EW1200 — це дводіапазонний бездротовий маршрутизатор, що забезпечить якісне Wi-Fi покриття у будинку або невеликому офісі. Він оснащений 1 WAN та 3 LAN портами з пропускною здатністю до 100 Мбіт/с та потужними зовнішніми антенами.
Особливості:
Потужний сигнал для будь-яких типів приміщень
RG-EW1200 також підтримує технології MU-MIMO та Beamforming, завдяки яким значно покращується взаємодія між роутером та бездротовими клієнтами. До діапазону 5 ГГц ви можете підключити вимогливі до швидкості та якості зв’язку пристрої, тож перегляд улюблених фільмів та онлайн-розмови з друзями стануть ще комфортнішими.
Wi-Fi всюди завдяки технології Reyee Mesh
При необхідності розширити зону покриття мережі, можна докупити ще один або кілька маршрутизаторів із серії RG-EW1200 і створити мережу площею до 500 м². Розширюйте покриття та утворюйте безшовну мережу в один клік.
Ваш надійний помічник для всієї сім'ї
Об'єднуйте всі пристрої в єдину мережу
Два діапазони Wi-Fi разом з технологією MU-MIMO зменшують вплив перешкод та дозволяють підключати більше пристроїв. А завдяки технології Reyee Mesh ви зможете переміщуватися по квартирі зі своїм телефоном або планшетом без втрати сигналу та завжди будете отримувати найкращу швидкість.
Налаштуйте свою мережу кількома дотиками
У безкоштовному додатку Reyee Router App можна налаштувати багатофункціональну та швидкісну домашню мережу менше ніж за 2 хвилини. І там дуже багато можливостей!
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Ruijie Cloud |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Вага | 220 г |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | firewall, Підтримка технології MESH, Підтримка IPTV, 2x2 MIMO, MU-MIMO, Батьківський контроль, Кнопки: WPS, RESET, посилення антени 2.4 GHz: 5 dBi, 5 GHz: 6 dBi |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 182 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 668 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00