Укр
Рус

Код товару: AR_3015008
Єдиний роутер для роботи та розваг
Ruijie Reyee RG-EW1200G PRO — це гігабітний дводіапазонний бездротовий маршрутизатор, призначений для всіх типів приміщень. Він забезпечує загальну швидкість Wi-Fi до 1267 Мбіт/с, а також оснащений 1 WAN та 3 LAN портами з пропускною здатністю до 1 Гбіт/с. Насолоджуйся кожною миттю спілкування зі своєю сім'єю.
Особливості:
Максимальне покриття та стабільність сигналу
Завдяки потужним зовнішнім антенам та технології Beamforming кожен бездротовий пристрій отримає стабільний сигнал та ще більше швидкості.
Wi-Fi всюди завдяки технології Reyee Mesh
Розширення Wi-Fi-покриття ще ніколи не було таким простим — для цього знадобиться лише один клік. Утворюйте безшовну мережу та забудьте про мертві зони разом з Ruijie.
Ваш надійний помічник для всієї сім'ї
Об'єднуйте всі пристрої в єдину мережу
Два діапазони Wi-Fi разом з технологією MU-MIMO зменшують вплив перешкод та дозволяють підключати більше пристроїв. А завдяки технології Reyee Mesh ви зможете переміщуватися по квартирі зі своїм телефоном або планшетом без втрати сигналу та завжди будете отримувати найкращу швидкість.
Налаштуйте свою мережу кількома дотиками
У безкоштовному додатку Reyee Router App можна налаштувати багатофункціональну та швидкісну домашню мережу менше ніж за 2 хвилини. І там дуже багато можливостей!
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c), n (до 400 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Ruijie Cloud |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Вага | 390 г |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Кількість антен | 6 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | firewall, Підтримка технології MESH, Підтримка IPTV, 2x2 MIMO, Батьківський контроль, посилення антени 2.4 GHz: 5 dBi, 5 GHz: 6 dBi |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 220 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 726 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00