Укр
Рус

Код товару: AR_3015035
RG-EW3000GX Pro - це не тільки економічний домашній маршрутизатор Wi-Fi 6, а й ігровий маршрутизатор із безліччю кіберспортивних функцій, які ви можете вивчити!
Надшвидкісний Wi-Fi 6
Надшвидкісна конструкція Wi-Fi 6 з каналом 160 МГц і одночасною швидкістю передавання даних до 3000 Мбіт/с. Два широкосмугових з'єднання 1 Гбіт/с із сумарною швидкістю до 1,6 Гбіт/с. Завдяки технології MU-MIMO і BSS coloring всі ваші пристрої отримають свою частку пропускної здатності WiFi.
WAN Aggregation
В RG-EW3000GX Pro реалізована функція WAN Aggregation, що забезпечує ультрагігабітну швидкість дротового з'єднання. Ви можете насолоджуватися дротовою швидкістю 2 Гбіт/с від вашого модему до вашого ПК та ігрової консолі.
GameFast
RG-EW3000GX Pro оснащений ігровим процесором GameFast, який відкриває виділений канал для ігрових сервісів. GameFast встановлює пріоритет ідентифікації та пересилання ігрових даних, щоб ігрові сервіси не постраждали від інших сервісів.
Чудовий сигнал та покриття
П'ять незалежних підсилювачів сигналу збільшують потужність сигналу на 40 %. Покриття до 488 кв. метрів.
Wi-Fi QoS
Технологія власної розробки Reyee, автоматично класифікує ігрові кадри в чергу передачі з найвищим пріоритетом, забезпечуючи високу стабільність роботи до 10 мультиплеєрів.
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 3000 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Reyee Router |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Вага | 480 г |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA3 |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 MB |
| Особливості | настройка гостьового доступу, Підтримка IPTV, Батьківський контроль, OFDMA, 2 х WAN-порта, Підтримка WPS, Підтримка MU-MIMO, 2×2 MU-MIMO, Брандмауер |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DDNS, OpenVPN |
| Процесор | MediaTek MT7981 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 260 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 224 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00