Укр
Рус

Код товару: AR_3015009
Настала ера Wi-Fi 6, настав час RG-EW3200GX Pro
Ruijie Reyee RG-EW3200GX PRO – це гігабітний дводіапазонний маршрутизатор з підтримкою сучасного стандарту Wi-Fi 6. Однією з головних особливостей цієї моделі є вражаюча загальна швидкість до 3200 Мбіт/с. Завантаження 4К-контента та стабільний зв’язок для ігор більше не є проблемою разом із роутером нового покоління Ruijie RG-EW3200GX Pro.
Особливості:
Створений для багатозадачності
Технологія BSS Coloring разом із покращеним MU-MIMO дозволяє збільшити кількість підключених пристроїв та уникнути перешкод від сусідніх Wi-Fi-сигналів.
Потужний сигнал. Наче стін не існує.
Завдяки 8 зовнішнім антенам та технології Beamforming кожен підключений пристрій отримає потужний та стабільний сигнал.
Нестримна потужність та швидкість ракети
Поєднання технологій OFDMA та MU-MIMO, збільшення амплітудної модуляції в 4 рази в порівнянні з АС-стандартом, забезпечують високу швидкість та стабільність мережі.
Під'єднайте ще більше пристроїв одночасно завдяки потужному чіпсету та антенній формулі 4х4 в обох діапазонах.
Wi-Fi усюди завдяки технології Reyee Mesh
Розширення Wi-Fi-покриття ще ніколи не було таким простим – для цього знадобиться лише 1 клік. Утворюйте безшовну мережу та забудьте про мертві зони разом з Ruijie.
Проста домашня мережа разом з Ruijie!
У безкоштовному додатку Reyee Router App. можна налаштувати багатофункціональну та швидкісну домашню мережу менше ніж за 2 хвилини. І там дуже багато можливостей!
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 800 Мбіт/с), ax (до 2400 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Reyee Router |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Вага | 800 г |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 8 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | firewall, Підтримка IPTV, Підтримка технології Beamforming, Батьківський контроль, 4х4 MU-MIMO, OFDMA, посилення антени 2.4 GHz: 5 dBi, 5 GHz: 6 dBi, Кнопка RESET |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, UPnP, DHCP, DDNS, IPv6 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 190 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 160 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00