Укр
Рус

Код товару: AR_3014982
Ubiquiti ще більше спростила життя установників і представила найпростіший спосіб створення мережі UniFi. UniFi Dream Machine Pro - це потужний уніфіковане корпоративне мережеве пристрій. Він інтегрує програмне забезпечення - мережевий контролер UniFi і відеоспостереження UniFi Protect - з універсальним обладнанням з високопродуктивним шлюзом безпеки з вбудованим комутатором і відсіком для жорсткого диска
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, SFP+ |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 9 |
| Додаткові порти | 2xSFP+ |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x |
| Вага | 3900 г |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 286 мм |
| Процесор | Quad ARM Cortex-A57 Core at 1.7 GHz |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с, 100 Мбіт/с, 10 Гбіт/с |
| Ширина | 442 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
24 003 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00