Укр
Рус

Код товару: AR_3016694
Живлення - акумулятор + від мережі, 0.5 - 25 мм, Тип встановлення довжини - телескопічні насадки, час автономної роботи - 60 хвилин, час зарядки - 8 годин, клькість насадок - Насадка що регулюється, матеріал лез - сталь, додатково - не потребує змащування, 19.3 х 5 х 5 см, 190 г, Колір - чорний
| Живлення | акумулятор + від мережі |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Довжина стрижки | 0.5 - 25 мм |
| Функції | волога очистка, індикатор заряда, самозагострювані ножі |
| Час автономної роботи | 60 хвилин |
| Тип мотора | вібраційний |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 190 г |
| Вага в упаковці | 400 г |
| Габарити | 19.3 х 5 х 5 см |
| Габарити в упаковці | 26.2 х 18 х 9.5 см |
| Додатково | не потребує змащування |
| Кількість насадок | Насадка що регулюється |
| Комплектація | щіточка для чищення, чохол |
| Матеріал лез | сталь |
| Тип управління | регулювальне коліщатко |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 349 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00