Укр
Рус

Код товару: AR_3016699
Набір для грумінга Remington G10 Graphite Series — це універсальне рішення для всіх ваших потреб. Він поєднує 10 функцій в одному пристрої та має 5 насадок для всебічного стайлінгу, включно з основним лезом, лінійним тримером для носа та вух, подвійним регульованим гребінцем (2-20 мм) і фіксованими гребінцями на 1,5 мм та 3 мм. Досягти бажаного вигляду ще ніколи не було так просто.
| Живлення | акумулятор |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Довжина стрижки | 1 - 30 мм |
| Функції | волога очистка, індикатор заряда |
| Час автономної роботи | 40 хвилин |
| Тип мотора | роторний |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 119 г |
| Габарити | 16.5 x 3.7 x 3.4 см |
| Габарити в упаковці | 23.7 х 18.7 х 9 см |
| Додатково | самозаточувальні ножі, Знімні леза можна мити під водою |
| Кількість насадок | 5 |
| Комплектація | гребінець, usb-кабель, тример для бороди, подвійний регульований гребінець для бороди та волосся (2-20 мм), лінійна насадка-тример |
| Матеріал лез | сталь з графітовим покриттям |
| Тип управління | кнопкове |
| Час зарядки | 16 годин |
| Ширина ножа | 30 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 178 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00