Укр
Рус

Код товару: AR_3016704
Живлення - акумулятор + від мережі, 0.3 - 12 мм, Тип встановлення довжини - знімні насадки, час автономної роботи - до 150 хвилин, час зарядки - 2.5 годин, клькість насадок - 6, матеріал лез - алмазоподібне вуглецеве покриття, 17.6 х 5.7 х 4.4 см, 0.5 кг, Колір - синій
| Живлення | акумулятор + від мережі |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Довжина стрижки | 0.3 - 12 мм |
| Функції | індикатор заряда, самозагострювані ножі |
| Час автономної роботи | до 150 хвилин |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.26 кг |
| Габарити | 17.6 х 5.7 х 4.4 см |
| Кількість насадок | 6 |
| Комплектація | зарядний пристрій, щіточка для чищення, олива для змащення лез |
| Матеріал лез | алмазоподібне вуглецеве покриття |
| Тип управління | повзункове |
| Час зарядки | 2.5 годин |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 612 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00