Укр
Рус

Код товару: AR_3016705
Enchen Boost 2 — машинка для стрижки, яка дозволить вам виконувати стрижки салонного рівня у себе вдома. Модель має спеціальну висувну насадку, яка дозволить встановлювати довжину зрізу. Регульована довжина від 0.7 до 21 мм дозволить вам створювати різні варіанти стрижок та експериментувати зі стилем.
Керамічні ножіЩоб забезпечити якісну стрижку, модель отримала керамічні ножі. Вони набагато перевершують нержавіючу сталь у зносостійкості та міцності. У процесі роботи вони не нагріваються та забезпечують низький рівень шуму під час роботи — не перевищує 55 дБ. Для роботи з густим і щільним волоссям передбачений турбо-режим.
Приємний дизайнEnchen Boost 2, як і попереднє покоління, виконана у мінімалістичному дизайні. Матовий пластик, індикатори заряду, полегшений корпус — все для комфортної роботи. Модель має досить зручну форму — навіть при тривалій стрижці рука майстра не втомлюватиметься.
Автономність до 2х годинМодель працює від акумулятора на 800 мАг. Повного заряду Enchen Boost 2 буде достатньо на 2 години безперервної роботи. Повний цикл заряджання становить 3 години.
| Живлення | акумулятор |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Довжина стрижки | 0.7 - 21 мм |
| Функції | швидка зарядка, самозагострювані ножі |
| Час автономної роботи | до 120 хвилин |
| Тип мотора | роторний |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 140 г |
| Вага в упаковці | 210 г |
| Габарити | 16.5 х 4.2 х 4.2 см |
| Габарити в упаковці | 21 х 9.5 х 5.5 см |
| Додатково | знімний ніж |
| Кількість насадок | Насадка що регулюється |
| Комплектація | щіточка для чищення, мастило для змазування, зарядний пристрій, насадка |
| Матеріал лез | кераміка |
| Тип управління | кнопкове |
| Час зарядки | 3 години |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
839 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00