Укр
Рус




Код товару: AR_3004783
PRIME B760M-K D4 — це плата Micro ATX та чудова основа для компактної збірки.
Материнські плати серії ASUS Prime розроблені експертами, щоб повністю розкрити потенціал процесорів Intel Core 13-го покоління. Завдяки надійній системі живлення, комплексним рішенням для охолодження та інтелектуальним параметрам налаштування PRIME B760M-K D4 надає користувачам і розробникам персональних комп’ютерів низку оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення та мікропрограми.
Особливості:
- роз'єм Intel LGA 1700: готовий до процесорів Intel 13-го та 12-го поколінь;
- надшвидке підключення: PCIe 4.0, два слоти PCIe 4.0 M.2, Realtek 2,5 Гбіт Ethernet і передній USB 3.2 Gen 1;
- комплексне охолодження: радіатори VRM, радіатор PCH, гібридні роз’єми вентиляторів і Fan Xpert;
- підсвічування Aura Sync RGB: вбудовані роз’єми Gen 2 з адресацією та роз’єм Aura RGB для світлодіодних стрічок RGB, які легко синхронізуються з апаратним забезпеченням із підтримкою Aura Sync.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | 1700, 1700 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel B760 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5333 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA), HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x front panel audio header, 1 x speaker header, 1 x SPI TPM header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x AURA RGB headers, 1 x Clear CMOS header, 1 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 2 x Addressable Gen 2 headers |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x VGA |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen2 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16, 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 2933 MHz, 3000 MHz (O.C.), 3200 MHz (O.C.), 2666 MHz, 4000 MHz (O.C.), 3733 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 3333 MHz (O.C.), 3400 MHz (O.C.), 4266 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 4600 MHz (O.C), 2800 MHz, 4800 MHz (O.C), 5000 MHz (OC), 5333 MHz (OC), 5066 MHz (OC), 2133 MHz, 2400 MHz |
| Ширина, мм | 211 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 619 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00