Укр
Рус



Код товару: AR_3006493
об'єм встановленої оперативної пам'яті - 4GB, роздільна здатність відео - Ultra HD 8K 7680x4320, бездротові підключення - Wi-Fi, Bluetooth
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Наявність дисплея | так |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 8K 7680x4320 |
| Підтримувані інтерфейси | HDMI, 2 х USB 2.0, Ethernet: 10/100M |
| Бездротові підключення | Wi-Fi, 2.4/5GHz WiFi, Bluetooth, Bluetooth 5.4 |
| Додаткові функції | HDR10 |
| Пульт ДУ | так, з голосовим управлінням |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 32GB |
| Вага | 0.113 кг |
| Висота | 18.8 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримка відео форматів | H.264, H.265 |
| Процесор | Allwinner H618 |
| Тактова частота процесора | 1500 МГц |
| Ширина | 101.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00