Укр
Рус









Код товару: AR_3006477
Тип - стаціонарний, об'єм встановленої оперативної пам'яті - 2GB, операційна система - Android 14, роздільна здатність відео - Ultra HD 4K (3840x2160), підтримувані інтерфейси - RJ45 (LAN), HDMI, AV, 2 х USB, бездротові підключення - Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ax, додаткові функції - Netflix, YouTube, Hulu, Flixster, Facebook, Twitter, пульт ДУ - так
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN), HDMI, AV, 2 х USB |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ax |
| Додаткові функції | Twitter, Netflix, YouTube, Hulu, Flixster, Facebook |
| Пульт ДУ | так |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 16GB |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 |
| Процесор | ARM Cortex-A53 |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 015 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00