Мережевий фільтрі Hoco AC14A Rico 5-position socket (PD30W/1C3A) (EU) Білий - фото 1
Мережевий фільтрі Hoco AC14A Rico 5-position socket (PD30W/1C3A) (EU) Білий - фото 2
Мережевий фільтрі Hoco AC14A Rico 5-position socket (PD30W/1C3A) (EU) Білий
Код товару: AA_2149104
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Одна з розеток оснащена технологією Power Delivery (PD) з потужністю до 30 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні пристрої, які підтримують цю технологію. Також є три розетки силою струму 3А для заряджання або під'єднання пристроїв із нижчим споживанням енергії.
Виробник: Hoco
Швидка зарядка: Немає
Кількість USB-портів: 2 штуки
Гарантійний термін: 6 місяців
Кабель у комплекті: Ні
Номінальна сила струму: 2.1 А