Укр
Рус








Код товару: AR_3006993
6.1", 1179 x 2556, 120 Гц, CPU - Apple A16 Bionic, 6 Gb, 128 Gb, 48 + 12 + 12 Mpx + TOF 3D Lidar, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 3200 mAh, пило/вологозахист, швидке заряджання, бездротове заряджання, стереодинаміки, Стан товару - Відновлений, Стан після відновлення - REF B (хороший стан), чорний
| ТОП Популярних моделей | Apple iPhone 14 Pro |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені, Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | Super Retina XDR (OLED) |
| Діагональ екрану | 6.1" |
| Роздільна здатність екрану | 1179 x 2556 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple A16 Bionic |
| Кількість ядер | 6 core |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 48 + 12 + 12 Mpx + TOF 3D Lidar |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Операційна система | iOS 16 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | BeiDou, Galileo, QZSS, GPS, ГЛОНАСС, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | lightning |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 3200 mAh |
| Безпека | FaceID |
| Оснащення | пило/вологозахист, швидке зарядження, бездротове заряджання, стереодинаміки |
| Матеріал корпуса | метал, скло |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Вага | 206 г |
| Вбудовані датчики | цифровий компас, барометр, гіроскоп, датчик наближення, G-sensor |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | Ceramic Shield |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, ігри |
| Органайзер | годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга, календар |
| Особливості | Apple Pay, IP68 certified |
| Розміри (мм) | 147.5 x 71.5 x 7.9 mm |
| Стан після відновлення | REF B (хороший стан) |
| Стан товару | Відновлений |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 850, 1800, 1900, 900 |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano, e-sim |
| Функції камери | покадрова зйомка, автофокус, спалах, геотегінг, панорама, HDR, розпізнавання обличчя |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
34 863 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00