Укр
Рус





Код товару: AR_3006767
Стильний і зручний дизайн без зайвих деталей, великі клавіші, легка конструкція - усе це робить мобільний телефон ERGO E241 Dual Sim Black надійним супутником у повсякденному житті. Корпус обтічної форми з високоякісного пластику чудово тримається у руці, а клавіатура з великими цифрами та літерами вигідно доповнює функціональний спектр пристрою.
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 2800 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 103 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, FM-радіо |
| Органайзер | годинник, будильник, телефонна книга, календар |
| Розміри (мм) | 122.2 x 52.2 x 15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
938 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00