Укр
Рус












Код товару: AR_3006694
| ТОП Популярних моделей | Motorola Edge 60 |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність екрану | 2712 x 1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 50 + 50 + 10 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, A-GPS, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | швидке зарядження, стереодинаміки |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | синій |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Відеоядро | ARM Mali-G615 MP2 |
| Вага | 179 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, IP69 certified |
| Розміри (мм) | 73 х 7.9 х 161 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano, e-sim |
| Функції камери | автофокус, спалах |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
16 749 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00