Укр
Рус









Код товару: AR_3006865
Смартфони, Multi SIM, Іміджеві, 1 SIM + e-sim, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.5", 8", 1080 x 2520 pixels, 1968 х 2184, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite, 12 Gb, 256 Gb, 200 + 12 + 10 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 10 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4400 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, бездротове заряджання, додатковий дисплей, сріблястий
| ТОП Популярних моделей | Samsung Galaxy Fold7 |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Іміджеві |
| Форм-фактор | розкладний |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Діагональ екрану | 6.5", 8" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2520 pixels, 1968 х 2184 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 200 + 12 + 10 Мп |
| Фронтальна камера | 10 Mpx |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятора | 4400 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, бездротове заряджання, додатковий дисплей |
| Матеріал корпуса | пластик, алюміній |
| Колір | сріблястий |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, додатковий екран |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Вага | 215 г |
| Вбудовані датчики | цифровий компас, гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.7 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus Ceramic |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | Fast Charge 25W, IPX8 |
| Розміри (мм) | 143.2 x 158.4 x 4.2 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano, e-sim |
| Функції камери | панорама, HDR, розпізнавання обличчя, автофокус, спалах, геотегінг |
| Частота процесора | 4.32 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
87 468 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00