Укр
Рус

Код товару: AR_3014713
Бездротовий протокол - ZigBee 3.0, Вхідна напруга - 100 - 240 В, Робоча температура - -10 ℃ - 40 ℃, пластик, 100-240В, 50Гц / 60Гц, 80 х 80 х 42 мм
| Бездротовий протокол | ZigBee 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Вологість | до 95% |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Живлення | 100-240В, 50Гц / 60Гц |
| Матеріал | пластик |
| Робоча температура | -10 ℃ - 40 ℃ |
| Розмір | 80 х 80 х 42 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 480 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00