Укр
Рус

Код товару: AR_3016260
Мультиварка Rotex RMC508-W – хороша і надійна мультиварка потужністю 900 Вт, представлена в корпусі габаритами 280 мм на 295 мм, вагою близько 3,8 кг. Вона володіє дуже простою панеллю управління електронного типу, в основі якої лежить цифровий LED-дисплей, що підсвічується. Для приготування улюблених сімейних страв майбутні користувачі зможуть скористатися 10 автоматичними програмами. Всі інгредієнти занурюються в 5-літрову чашу з товщиною стінки 1,8 мм. Зазначимо, що вона має подвійне антипригарне покриття.
Працює Rotex RMC508-W при підключенні до звичайної електромережі через шнур завдовжки 1,2 м. Якщо говорити про додаткові можливості техніки, тут варто відзначити наявність функції підтримання тепла і таймер відстрочки. Завдяки останньому процес приготування можна перенести на 24 год. В упаковці товару присутні пластиковий контейнер для варіння на пару, ложка з ополоником, мірний стаканчик і книга з сотнею рецептів.
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Дисплей | так |
| Функції | пароварка, підтримання температури, відстрочка старту (таймер), інтелектуальне меню |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | варіння на пару, жарка, каша, випічка, йогурт, рис, плов, борщ, холодець, варіння |
| Колір | білий, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Габарити | 295 х 280 х 280 мм |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Матеріал корпусу | пластик, нержавіюча сталь |
| Мова меню | українська |
| Ручні налаштування | час, температура |
| Сумісні чаші | RIP5017-C, RIP5017-A, RIP5032-C |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 076 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00