Укр
Рус

Код товару: AR_3017572
Призначення - автомобільний, домашній (універсальний), кількість інструментів - 41
| Призначення | автомобільний, домашній (універсальний) |
| Кількість інструментів | 41 |
| Комплектація набору | торцеві головки, біти, тримач для біт, тріскачка |
| Тип шліца біт | зірочка (Torx), Security Torx (TR), плоский (SL), хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), квадратний (SQ), шестигранний (Hex,H) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина змінних біт | 25 мм |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість біт в наборі | 31 шт |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 60 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 10 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри біт | TR25, TR30, T8, T9, SQ1, SQ2, T7, T6, TR40, TR27, H7, H8, SL8, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, SL4, H2, H3, H4, H5, H6, SL6.5, H2.5, SL5.5, TR10, TR15, TR20 |
| Розміри торцевих головок | 6, 7, 8, 10, 11, 13, 9, 12, 14, 5.5 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Сумісність | шуруповерт, ручний тримач для біт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | трещіточна рукоятка |
| Форма робочого профілю торцевих головок | дванадцятигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 522 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00