Укр
Рус






Код товару: AR_2996747
Насолоджуйтесь гідними швидкостями читання та запису
SSD Apacer AS350 працює з інтерфейсом SATA III зі швидкістю читання до 560 МБ/с і запису до 540 МБ/с, що робить його ідеальним компаньйоном для геймерів-початківців з обмеженим бюджетом.
Ефективне зниження споживання енергії
AS350 відрізняється низьким енергоспоживанням, на 95% менше, ніж традиційні комп'ютерні жорсткі диски.
Відмінна ефективність при високій стабільності
AS350 має збільшений термін служби з покращеною стабільністю роботи та зберігає високу продуктивність навіть після тривалого використання.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.9 мм |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 843 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00