Укр
Рус

Код товару: AR_3002826
Характеристики
Слот M. 2 є універсальним роз'ємом для підключення накопичувачів, модулів бездротової мережі, GPS і інших пристроїв.
M. 2 - накопичувачі мають малі габарити і вагу, споживають до 5 Вт потужності і працюють на високих швидкостях: запис – до 660 МБ в секунду, а читання – до 770 МБ в секунду.
Зовні подібні диски нагадують плату оперативної пам'яті з кількома чіпами.
Підвищіть швидкість роботи Вашого комп'ютера і зекономте кошти, замінивши старий жорсткий диск на твердотільний накопичувач SSD M. 2 2280 120GB Apacer.
Це найбільш економічно ефективне рішення для підвищення продуктивності системи і більш простий спосіб порівняно з перенесенням всіх даних на нову систему.
Накопичувачі складаються з твердотільних компонентів і не містять рухомих деталей, тому вони мають підвищену ударостійкість і витримують падіння і вібрації.
Накопичувач SSD M. 2 2280 120GB Apacer (AP120GAST280-1
) компанії Apacer - це компактний безкорпусний внутрішній твердотільний накопичувач, що поєднує в собі велику ємність з низьким енергоспоживанням.
Накопичувач Apacer AS2280 має знижену у порівнянні з корпусними SSD вагу і оптимізує продуктивність за рахунок покращеного очищення пам'яті, вирівнювання зносу, підтримки технології TRIM.
Він сумісний з ПК з компактним форм-фактором, що зручно інтегрується до системи з роз'ємами M. 2.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 495 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 280 |
| Вага | 6.3 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Колір | синій |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 169 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00