Укр
Рус






Код товару: AR_3002461
Настільна лампа сенсорна Quantum QM-TL1010 TORINO має сучасний зовнішній вигляд, оснащена гнучкою стійкою, що дає змогу вибрати необхідний кут освітлення, зручною підставкою для розміщення канцелярії та/або смартфона.
Виріб можна використовувати в трьох режимах освітлення з різною колірною температурою:
Освітлення
Перед першим використанням зарядіть акумулятор. У режимі очікування переведіть вимикач живлення в положення "Увімкн". Якщо сенсорний перемикач коротко натиснути перший раз, яскравість світла буде низькою, натиснути вдруге - яскравість світла буде середньою, натиснути втретє - яскравість буде максимальною. Для перемикання режимів колірної температури настільної лампи (тепле світло, холодне світло, об'єднане тепло-біле світло) утримуйте сенсорний перемикач. Якщо пристрій не використовується протягом тривалого часу, переведіть перемикач у положення "ВИКЛ".
Зарядка лампи
Під'єднайте лампу до зарядки, вставивши один кінець USB-кабелю, що входить у комплект, у вхідний порт Micro USB, а інший кінець вставте в розетку USB зарядного пристрою (не входить у комплект). У процесі заряджання горить червоний світлодіод, коли горить зелений світлодіод - заряджання завершено. Як джерело живлення використовуйте зарядний пристрій напругою 5 В або порт USB 5 В, наприклад комп'ютер або портативне джерело живлення. Не використовуйте зарядний пристрій із занадто низькою або надвисокою напругою.
Лампа живиться вбудованим літій-іонним акумулятором 18650 і забезпечує чудове освітлення. У лампі використовуються 20 світлодіодів SMD, які є енергоощадними, мають високу яскравість і тривалий термін служби. QM-TL1010 TORINO оснащена індикатором заряду акумулятора - під час заряджання горить червоне світло, а коли повністю заряджений - горить зелене світло. Є сенсорна кнопка управління і звичайний вимикач. Виріб оснащений вхідним портом Micro USB. Лампу можна заряджати за допомогою кабелю USB, що входить до комплекту.
Настільна лампа може працювати під час заряджання
Завдяки захисту від перезарядки і перезарядки акумулятора, буде забезпечено його довготривале використання в безпечному режимі. Світло виробу м'яке, підходить для освітлення в закритих приміщеннях, як-от будинки та торгові центри, і це ідеальна лампа для використання в офісі та вдома.
Характеристики
Світловий потік:
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | функціональні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для офісу, для дитячої, для дому, для спальні |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вгору, в бік, має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | мережа, акумулятор, PowerBank |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | гнучка ніжка, підставка для гаджета, органайзер для канцелярії |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Вага | 220 г |
| Висота | 47.5 см |
| Глибина | 9 см |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | змінна, холодний, нейтральний білий, теплий білий |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Формат батарей | 1 х 18650, 2 х 18650 |
| Ширина | 9 см |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
515 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00