Укр
Рус







Код товару: AR_3002491
Настільна лампа TITANUM відмінно підійде для різного роду завдань, наприклад, для освітлення робочої зони столу, клавіатури, читання, письма, шиття, манікюру та інших. Настільний світильник має велике підставу і досить стійкий в будь-якому положенні плафона. Плафон настільної лампи має рухоме кріплення і може змінювати кут освітлення. Чи не шкодить зору (немає мерехтіння) і також оснащений сенсорним управлінням.
Характеристики та переваги:
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | підставка для гаджета |
| Матеріал | пластик |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 320 г |
| Висота | 33.5 см |
| Глибина | 12 см |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Кольорова температура | змінна, холодний, нейтральний білий, теплий білий |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Ширина | 6 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
743 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00