Укр
Рус


Код товару: AR_3002517
Стиль - модерн, Вид лампи - офісні, Тип лампи - LED-стрічка, Кріплення - підставка, вбудована (незамінна), Вимикач - сенсорний, ні, так, Матеріал - метал, пластик, Колір - чорний
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | USB, PowerBank, мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Матеріал | метал, пластик |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37.5 см |
| Глибина | 15 см |
| Кольорова температура | змінна |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Ширина | 9 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
636 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00