Укр
Рус

Код товару: AR_3016368
Настільна газова плитка, потужність 2200 Вт, 1 конфорка, механічне керування, поворотні перемикачі, кришка, робоча поверхня - емальована, решітка з литого алюмінію, вбудований штуцер для шланга, прогумовані ніжки
Тип використовуваного газу: LPG G30, зріджений балонний газ
| Тип варильної поверхні | газ |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Вхідна потужність | 2200 Вт |
| Додаткові характеристики | з кришкою |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Особливості | прогумовані ніжки |
| Потужність конфорок | 2200 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 33 х 33 х 9 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 139 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00