Укр
Рус

Код товару: AR_3024192
Тренувальний складаний ніж Cold Steel FGX Balisong виготовлений з матеріалу Griv-Ex ™ - армованого скловолокном пластику (поліаміду). Двосічний меч з серрейторной заточуванням має додатково посилене вістря. Конструкція ножа гранично проста. У закритому і відкритому вигляді клинок фіксується за допомогою утримання двох частин рукояті долонею або засувкою-фіксатором.
В буденності сучасної людини впевнено закріпилися складні ножі, що помістяться в кишеню штанів, куртки або до невеликої сумки. Вони так сподобалися людям завдяки своєму компактному розміру і функціональності. Асортимент виробів рясніє різними моделями, що включають в себе як один ніж, так і безліч інших елементів. Найпоширенішими кишенькові ножі - це швейцарські. Вони не тільки відповідають заявленій якості, але і допомагають людині справитися з різними завданнями.
За своєю конструкцією складні моделі мало відрізняються від нескладних, хіба що додатковим механізмом, за рахунок якого гостра частина і ховається в ручку. Класичний варіант оснащений клинком з одностороннім заточуванням. Його обертання відбувається за рахунок площині рукоятки. Менш поширені моделі з поворотом ножа перпендикулярно положенню клинка. Другий тип виглядає оригінальніше, але їх надійність поступається традиційному варіанту.
Виділяють три основних принципи викиду ножа - ручне відкриття і закриття, напівавтоматичні та автоматичні моделі. Для фронтального викиду в виробі з напівавтоматичного роботою досить просто трохи висунути клинок, а далі він сам відкриється завдяки пружині. В автоматичних же моделях є спеціальна кнопка, що відповідає за цей процес.
Сучасні складні ножі мають обладнані надійним фіксатором клинка, щоб він, бува, не висунувся самостійно. Це зроблено спеціально з тією метою, щоб зменшити кількість травм, адже навіть складна модель - це холодна зброя і гостра частина у нього є. Тим більше що така модель без проблем поміщається в будь-яку кишеню одягу і знаходиться вкрай близько до тіла.
Для зручності носіння були придумані спеціальні затискачі для носіння і чохли. Вони легко кріпляться на пояс ременя, а при зберіганні в кишені не займають додаткове місце. Такі кліпси часто роблять регульованими, щоб можна було закріпити під будь-яку руку.
| Вид ножа | тренувальний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Balisong |
| Тип відкривання | інерційний (балісонг) |
| Тип ріжучої кромки | серейтор |
| Форма клинка | dagger |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Grivory |
| Загальна довжина | 279 мм |
| Довжина клинка | 127 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 62 г |
| Довжина рукояті | 152 мм |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Матеріал клинка | пластик |
| Матеріал рукояті | Griv-Ex |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 160 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00