Укр
Рус

У ножі Ganzo G769 поєднуються довговічність, висока якість різання та лаконічний стиль, продуманий до дрібниць, щоб експлуатація приносила не лише користь, а й задоволення. Клинок виготовлений зі сталі D2 та відкривається натисканням на фліпер. Лезо замикається за допомогою замка liner lock. Плашки зі склопластику не дають інструменту вислизнути з долоні. Конструкція доповнена двопозиційною кліпсою.
Лаконічний дизайн з клинком drop point роблять зі складаного ножа Ganzo G769 справжнього універсала, який з однаковою ефективністю справляється як з повсякденною роботою, так і зі складнішими завданнями, наприклад, заточуванням дерев'яних кілочків або різанням пластикових виробів. Водночас модель не займає багато місця. Вона складається до 112 мм, що в сукупності з вагою, яка не перевищує 135,8 г, полегшує транспортування інструменту в будь-яких умовах: під час носіння в межах міста або на природі, на риболовлі або в кемпінгу.
До головних переваг ножа Ganzo G769 належать якісна механіка та використання висококласних матеріалів:
Міцність та витривалість роблять ніж відмінним варіантом і для виконання тактичних завдань військовими. Лезо з прямим заточуванням легко перерізає стропи, мотузки тощо, а упор на обуху дозволяє з комфортом покласти великий палець, щоб поліпшити контроль над інструментом.
Конструкція доповнена сталевою кліпсою. Її положення можна змінювати на власний розсуд, кріплячи її з правого чи з лівого боку руківʼя. Хвостовий отвір призначений для темляка.
Характеристики:
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), мисливський, рибацький, туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 135.8 г |
| Довжина рукояті | 112 мм |
| Колір | фіолетовий |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 705 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00