Укр
Рус

Код товару: AR_3024210
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | вуглецева |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Товщина клинка | 3.7 мм |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вага | 116 г |
| Колір | дерево |
| Країна реєстрації бренду | Норвегія |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | карельська береза |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Тип сталі | вуглецева сталь |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 849 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00