Укр
Рус

Код товару: AR_3024234
Клинок форми Wharncliffe виконаний із прямими спусками від самого обуха зі зведенням ріжучої кромки в 0.5 мм. Завдяки такому поєднанню ніж здатен демонструвати хороші ріжучі, і, особливо, колючі якості. Клинок ножа виготовлений з легованої сталі 8Cr13Mov, яка відрізняється хорошими антикорозійними властивостями та легкістю у заточуванні.
Залежно від моделі, для захисту клинка від потертостей та подряпин використовується обробка Stonewash або Black Stonewash.Ніж відкривається за допомогою фліппера, що створює своєрідний упор для руки, що стане в нагоді під час силового проколу. Завдяки системі шарикопідшипників вихід клинка плавний і не потребує значного зусилля при відкриванні.
В якості механізму фіксації використовується замок Liner-Lock. Завдяки виборці на лайнері, пружина замку легко намацується, що робить процес закривання ножа більш зручним.
Руків'я виконане з матеріалу G10, який відмінно утримується навіть вологою рукою або в рукавичках.
Є двопозиційна кліпса глибокої посадки, яку при необхідності можна зняти і встановити на інший бік. Також є отвір для темляка.
Загалом ніж SKIF Townee стане гарним доповненням для щоденного набору в умовах міста.
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | wharncliffe |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 79 г |
| Колір | чорний |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | BSW (Black Stonewash) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 56-58 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 533 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00