Укр
Рус




Код товару: AR_3000783
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core Ultra 5 115U (0.7 - 4.2 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 53 Втг, 1.39 кг
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 115U (0.7 - 4.2 ГГц), Intel Core Ultra 5 115U (1.5 - 4.2 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Особливості | зарядка від USB |
| Вага | 1.39 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16.95 мм |
| Глибина | 234.8 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 8 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 360.7 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
34 297 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00