Укр
Рус












Код товару: AR_3000801
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, підсвічування клавіатури, українська клавіатура, 2.4 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core 5 210H (1.6 - 4.8 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм, LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2 |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 76 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 24.5 мм |
| Глибина | 274.5 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 9.5 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 360 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
61 092 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00