Укр
Рус









Код товару: AR_3000728
15.6", 2880x1620 (WQHD), OLED, 400nits, Intel Core Ultra 7 255H (2.0 - 5.1 ГГц), 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, DOS, 75 Втг, підсвічування клавіатури, TPM модуль, українська клавіатура, 1.8 кг, сірий
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | ігровий, для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 2880x1620 (WQHD) |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H (2.0 - 5.1 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 1 х Thunderbolt 4, LAN (RJ-45), HDMI 2.1, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури, TPM модуль |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Аудіосистема | Harman Kardon |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Веб-камера | 5 MP |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235.3 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 355.7 мм |
| Яскравість | 400nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
75 553 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00