Укр
Рус




Код товару: AR_3000411
Zenbook зі штучним інтелектом
Отримайте нові можливості з витонченим та сучасним ультрапортативним ноутбуком Zenbook 14 OLED. Його тонкий і легкий корпус містить потужний процесор серії AMD до моделі Ryzen 8040, з підтримкою технологій штучного інтелекту і графічним ядром AMD Radeon. Акумулятор з подовженим терміном служби забезпечує живлення протягом дня, а повний набір портів розширює можливості підключення периферійних пристроїв. Шарнір ноутбука дозволяє відкривати екран на 180°, а яскравий дисплей ASUS Lumina OLED та сучасні суперлінійні динаміки дарують неймовірні відчуття під час роботи та розваг. Ще одна перевага цього елегантного ноутбука – екологічний дизайн, що враховує всі вимоги щодо захисту навколишнього середовища.
Мобільність без турбот
Насолоджуйтесь неперевершеною портативністю завдяки тонкій, легкій та міцній суцільнометалевій конструкції ноутбука з плавними гранями. Zenbook 14 OLED готовий до будь-яких викликів, де б ви не були!
Заряд на цілий день
Не прив'язуйте себе до електромережі, працюйте ефективно де б ви не були. Zenbook 14 OLED забезпечить вам потрібну потужність на цілий день і навіть більше. А коли настане час підзарядитися, технологія швидкого заряджання USB-C допоможе зробити це швидко і легко!
Чудове звучання
Незалежно від того, що ви слухаєте, потужний, кришталево чистий звук, що видає суперлінійні динаміки, інтелектуальний підсилювач та технологія ASUS Audio Booster, подарує вам справжню насолоду.
Більш комфорту, менше відволікання
Наша ексклюзивна технологія Quiet Keyboard елегантно усуває нав'язливі шуми, зберігаючи комфорт як у вашому особистому просторі, так і в оточенні. А натискання на гарячу клавішу зі смайликом надасть вашим розмовам яскравої експресії. Для полегшення роботи з числами тачпад обладнано віртуальною цифровою клавіатурою ASUS NumberPad 2.0.
Зручне підключення периферії
Zenbook 14 OLED оснащений усіма необхідними повнофункціональними портами для швидкого та безперебійного з'єднання в дорозі, так що вам не доведеться носити з собою докучливі адаптери та перехідники. Є навіть зручний аудіороз'єм!
Розкішний вигляд, відмінний звук
З нашими інноваційними камерою та аудіосистемою, що працюють з використанням алгоритмів штучного інтелекту, ви завжди виглядатимете і звучатимете на всі сто відсотків.
Захист особистої інформації
Захист конфіденційності за допомогою шторки камери та функції швидкого входу в систему без використання пароля за допомогою розпізнавання рис обличчя.
Відповідність військовому стандарту США
Ноутбуки ASUS відрізняються підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ними випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування мають перевірку працездатності у найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, продовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться ще довго.
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, портативні, для навчання |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 5 430 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 x USB 4.0 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури, зарядка від USB |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Аудіосистема | Smart Amp |
| Відеокарта | AMD Radeon 840M |
| Веб-камера | Камера стандарту FHD з ІЧ датчиком для підтримки Windows HelloІз захисною шторкою |
| Висота | 14.9 мм |
| Глибина | 220.1 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 312.4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
57 953 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00