Укр
Рус








Код товару: AR_3000350
15.6", 1920х1080 (FullHD), WVA, 250nits, Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Linux, 1.94 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Dell 15 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Процесор | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 1.4 |
| Операційна система | Linux |
| Вага | 1.94 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 235.56 мм |
| Ширина | 358.5 мм |
| Яскравість | 250nits |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
30 161 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00