Укр
Рус









Код товару: AR_3000470
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1334U (0.9 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Iris Graphics, Windows 11 Home, 41 Втг, 1.7 кг
| Серія (модельний ряд) | Dell Inspiron |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (0.9 - 4.6 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 1.4 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | Intel Iris Graphics |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки, вбудований мікрофон |
| Заявлений час роботи (годин) | 4 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Ширина | 359 мм |
| Яскравість | 250nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
37 512 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00