Укр
Рус









Код товару: AR_3000662
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 250nits, Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, Windows 11 Pro, сенсорний екран, гніздо для замка Kensington, сканер відбитків пальців, 1.85 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Dell Latitude |
| Тип ноутбуку | бізнес |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), 3 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості | гніздо для замка Kensington, сканер відбитків пальців, сенсорний екран |
| Вага | 1.85 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR |
| Висота | 20.4 мм |
| Глибина | 239.7 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Ширина | 359 мм |
| Яскравість | 250nits |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
51 446 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00