Укр
Рус









Код товару: AR_3000306
13.3", 2560x1600 (WQXGA), 500nits, Intel Core Ultra 7 268V (2.2 - 5.0 ГГц), 32 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, 60 Втг, сенсорний екран, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, 1.071 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Dell Pro |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, бізнес, портативні |
| Діагональ дисплея | 13.3" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 268V (2.2 - 5.0 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 2 х Thunderbolt 4, 1 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 2.0 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, сенсорний екран |
| Вага | 1.071 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Cirrus Logic Smart Amp |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 208.9 мм |
| Оптичний привід | No ODD |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Ширина | 296 мм |
| Яскравість | 500nits |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
114 897 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00