Укр
Рус












Код товару: AR_3000604
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц), 8 ГБ, SSD - 256 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , без операційної системи, 47 Втг, українська клавіатура, 1.63 кг
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, LAN (RJ-45), 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Операційна система | без операційної системи, DOS |
| Ємність аккумулятору | 47 Втг |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.63 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Відеокарта | AMD Radeon 610M Graphics |
| Веб-камера | HD 720p із конфіденційною шторкою |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235.8 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Ширина | 359.2 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
24 543 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00