Укр
Рус








Код товару: AR_3000494
Дисплей стандарту Full HD
15.6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю матриці 1920х1080 пікселів і LED-підсвічуванням забезпечує високу яскравість і чіткість зображення.
Продуктивність
Насолоджуйтесь улюбленими іграми та додатками завдяки високопродуктивному процесору Intel Core та швидкому накопичувачу.
Підтримка графіки високої роздільної здатності
Досягніть найвищої якості зображення, підключивши пристрій до телевізора або іншого монітора за допомогою роз'єму HDMI.
Висока швидкість передачі даних
Ноутбук обладнаний USB 3.2, що дозволяє обмінюватися даними з іншими пристроями зі швидкістю, яка в 10 разів перевищує швидкість інтерфейсів USB більш ранніх версій.
Вбудована веб-камера
Вбудована веб-камера забезпечує чітке відео, створюючи ефект повної присутності на веб-конференціях та в інтерактивних відеочатах.
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, USB 2.0, USB 3.2 Type-C, 1 х USB 3.2, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 38 Втг |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235.8 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Оптичний привід | No ODD |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
| Ширина | 359.2 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
36 644 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00