Укр
Рус









Код товару: AR_3000290
| Серія (модельний ряд) | Thunderobot R |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 300 Гц |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Процесор | Intel Core i7-14650HX (2.2 - 5.2 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, LAN (RJ-45), HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 63 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.6 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 31.5 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 358 мм |
| Яскравість | 500nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
91 103 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00