Укр
Рус












Код товару: AR_3001295
Розмір - 400 х 229 х 40 мм, 400 х 290 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану 10-17", Метод охолоджування - 4 вентиляторами розміру 70 х 70 х 15 мм з швидкістю обертання 2320 об/хв та 4 вентиляторами 80 х 80 х 10 мм, що працюють на швидкості 1750 об/хв,, 290 мм, алюміній + пластик, 1.53 кг, Колір - чорний
| Тип | Для ноутбуків до 17' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.53 кг |
| Висота столика в розкладеному стані | 290 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал | алюміній + пластик |
| Метод охолоджування | 4 вентиляторами розміру 70 х 70 х 15 мм з швидкістю обертання 2320 об/хв та 4 вентиляторами 80 х 80 х 10 мм, що працюють на швидкості 1750 об/хв, |
| Особливості | RGB підсвічування, LCD дисплей, підставка для мобільного телефону, 2 USB-роз'єми |
| Розмір | 400 х 229 х 40 мм |
| Розмір столешні | 400 х 290 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 10-17" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00